آغاز پیش‌فروش «همه دزدها که دزد نیستند» از چهارشنبه
آغاز پیش‌فروش «همه دزدها که دزد نیستند» از چهارشنبه

پیش‌فروش بلیت‌های نمایش «همه دزدها که دزد نیستند» به‌عنوان اجرای پایان دوره کارگاه آموزشی «تئاتر، چرا و چگونه» به سرپرستی شهاب‌الدین حسین‌پور، از روز چهارشنبه ۱۲ تیر در سایت تیوال آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی عمارت نوفل‌لوشاتو، «همه دزدها که دزد نیستند» اجرای پایان دوره کارگاه آموزشی «تئاتر، چرا و چگونه» به سرپرستی شهاب‌الدین حسین‌پور بر اساس متنی از داریو فوست که با بازی هنرجویان این کارگاه در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود.

این نمایش کمدی از روز ۱۶ تیر اجرای خود را آغاز می‌کند و محمد امیریاراحمدی زنگ افتتاح آن را می‌نوازد.

یادآور می‌شود، این کارگاه ۹ ماهه با حضور ۱۸ هنرجو برگزار شد که محمد امیریاراحمدی (نمایشنامه‌نویسی و تئاتر و توسعه)، سعید ساحلی (صدا و بیان)، بهزاد جاودان‌فرد (بدن و حرکت) و شهاب‌الدین حسین‌پور (بازیگری و کارگردانی) اساتید آن بودند.

ارشیا اعتمادی، امیرعباس هژبر، آوین بندی، پریماه رضایی، محمدرضا شهبازی، رادمان قبادی، محمدرضا صادقی و نرگس صحتی بازیگران «همه دزدها که دزد نیستند» به نویسندگی داریو فو، ترجمه جمشید کاویانی و کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور هستند.

مجری طرح این نمایش آکادمی هنرهای اجرایی افراست و سایر عوامل عبارتند از:

مشاور اجرا: محمد امیریاراحمدی، مدیر اجرا: فرشید ناصری، طراح صحنه و لباس: ارکیده هاشمی، طراح گریم: مژده زادمهر، مشاور گریم: احمد نگهبان، طراح پوستر و بروشور: ارکیده هاشمی، ساخت تیزر: یوسف پیری، دستیار و برنامه‌ریز: آرتین کفایی، گروه کارگردانی: محمدرضا صادقی، مهرانا فیروزی، امیرعباس هژبر و مهسا شیخی، منشی صحنه: سودا بیقال، مدیران صحنه: ارشیا اعتمادی، رادمان قبادی، پرنیان شعبانی، محمدرضا شهبازی، مشاور تبلیغات: نیلوفر راد، مشاور رسانه‌ای: فریبرز دارایی، عکاس: صبا حجت.

نمایش «همه دزدها که دزد نیستند» از ۱۶ تیر تا ۴ مرداد و ساعت ۱۸:۱۵ در سالن شماره دوی عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود.

پیش‌فروش این نمایش از روز چهارشنبه ۱۲ تیر آغاز می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید به سایت تیوال مراجعه کنند.

چرا «پارکینگ»؟
در ماه های اولیه ای که این گروه شکل گرفته بود، اعضای آن با توجه به شرایط و امکانات، در پارکینگ یک خانه تمرین می کردند. از میان تمرین هایی که در این پارکینگ انجام شد، به مرور اجراهای موفقی به روی صحنه رفت. از همین رو، اعضای گروهِ فوق تصمیم گرفتند با توجه به این اتفاق، اسم گروه خود را «پارکینگ» نام گذاری کنند.
در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تمامی مطالب گروه هنری پارکینگ ، مختص این رسانه تولید شده است و باز انتشار یا استفاده از آنها فقط با رعایت حقوق کپی رایت مجاز است.