سال دوم دانشکده من آخرین اثر سینمایی رسول صدر عاملی
سال دوم دانشکده من آخرین اثر سینمایی رسول صدر عاملی
تعداد بازدید : 65
Border circle
امیر گلستانی

آخرین اثر سینمایی رسول صدر عاملی را باید در آن دسته فیلمهایی قرار داد که بدون ادعا و بی پیرایه داستانی ساده و روان را تعریف می کند اما با ضرافت خاص سینمای صدر عاملی ...

صدر عاملی یکی از موفقترین کارگردانان در ژانر ملودرام اجتماعی به شمار می رود که در سال دوم دانشکده من به نوعی می توان گفت کامل تر شده است . اینبار با فیلمنامه پرویز شهبازی خالی از هر گونه تفاوت در فرهنگ و مذهب خاص به طرح موضوع می پردازد و با وجود اینکه ریتم کار کند است (که می تواند با تدوین مجدد به نتیجه مطلوب برسد )مخاطب تا انتها همراه داستان می ماند بازیهای خوب و موزیک متن به جا از خصوصیات سال دوم دانشکده من است . بازیگر جوان فیلم در نقش مهتاب هم با بازی سها نیاستی خوب به ایفای نقش پرداخته است . در مجموع از فیلم بدتان نخواهد آمد و فیلمی است که در گوشه ذهن شما خواهد ماند .

چرا «پارکینگ»؟
در ماه های اولیه ای که این گروه شکل گرفته بود، اعضای آن با توجه به شرایط و امکانات، در پارکینگ یک خانه تمرین می کردند. از میان تمرین هایی که در این پارکینگ انجام شد، به مرور اجراهای موفقی به روی صحنه رفت. از همین رو، اعضای گروهِ فوق تصمیم گرفتند با توجه به این اتفاق، اسم گروه خود را «پارکینگ» نام گذاری کنند.
در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تمامی مطالب گروه هنری پارکینگ ، مختص این رسانه تولید شده است و باز انتشار یا استفاده از آنها فقط با رعایت حقوق کپی رایت مجاز است.