نمایش لیلی رشیدی و حمید پورآذری از فردا در "عمارت روبرو"

نمایش «هَلَه. هین. هان [هَلا]» نوشته نشمینه نوروزی با کارگردانی حمید پورآذری و لیلی رشیدی از فردا ـ یکشنبه ۲۱ مهر ماه ـ در «عمارت روبرو» اجرای خود را آغاز می‌کند.

این اثر نمایشی که تهیه‌کننده آن مدرسه سینماتئاتر هنرهفتم است، با گروهی از هنرجویان نوجوان این موسسه آموزشی و با همراهی چند تن از اعضای گروه تئاتر «پاپتی‌ها» اجرا می‌شود و بازیگران آن در فاصله سنی ۱۱ تا ۱۸سال هستند.

نمایش «هَلَه. هین. هان [هَلا]» محصول یک دوره آموزشی چند ماهه با این هنرجویان است.

بلیت این نمایش در سایت تیوال به فروش می‌رسد و از روز گذشته بلیت فروشی آن برای اجراهای آغازین فعال شده است.

بازیگران این نمایش (به ترتیب حروف الفبا) به شرح زیر هستند: محمد آجیلی، زهرا اسدالله تبار، هومن اردکانی، سانیا احتجاب، آرمان پسیان، پویا حاجی‌کریم، حنانه حسین‌زاده، علی حنفیان، سوگل خوشقدم، عرشیا رحمانی، حسام رضاییان، آرین شمیرانی، امیرمحمد صادقی، پویا غفاری، آروین فقیه، یاس فرخنده، اریسا گودرزی، نیکا مشهدی، ثمین مصطفی‌لو، فاطمه هانی

با همراهی:حمیدرضا جمشیدی، آبان حسین‌آبادی، سجاد حمیدیان، مریم حیدری، مینا زمان، سوده سعدایی، مهدی شاهدی، تینا یونس‌تبار

نمایش «هَلَه. هین. هان [هَلا]» هر روز راس ساعت هجده و سی دقیقه در عمارت روبرو اجرا می‌شود.

توضیح این نکته نیز ضروری است که تماشاگران بنا بر الزامات اجرا، در بعضی از لحظات در این مجموعه حرکت می‌کنند.

ساخت تیزر: محمد رضاییچرا «پارکینگ»؟
در ماه های اولیه ای که این گروه شکل گرفته بود، اعضای آن با توجه به شرایط و امکانات، در پارکینگ یک خانه تمرین می کردند. از میان تمرین هایی که در این پارکینگ انجام شد، به مرور اجراهای موفقی به روی صحنه رفت. از همین رو، اعضای گروهِ فوق تصمیم گرفتند با توجه به این اتفاق، اسم گروه خود را «پارکینگ» نام گذاری کنند.
در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تمامی مطالب گروه هنری پارکینگ ، مختص این رسانه تولید شده است و باز انتشار یا استفاده از آنها فقط با رعایت حقوق کپی رایت مجاز است.